Nowa firma - biuro-podatkowe

Biuro podatkowe

nowa-firma.com.pl


Forum


Ogólne (Mateusz)
zależy od profilu firmy, ale w większości profesjonalnych biur to tak, najprościej sprawdzić w sieci
(więcej...)

2
biuro rachunkowe w domu??? (dorek)
Prowadziłam przez rok biuro w domu, ale nie był to dobry pomysł, gdyż mieszkam na uboczu i ciężko trafić, miałm tylko wcześnijszych klientów (znajomych). Od początku roku wynajęłam, ale nie w mieście, bo mnie nie stać na czynsz, ale w małej miejscowości, na razie z małym skutkiem, trochę miałam rozliczeń PIT, ale nie na tyle żeby się z tego utrzymać. Klienci przychodzą zapytać ile za obsługę księgową a potem idą do swich księgowych i mówią, że jak nie poprowadzą taniej to oni pójdą do innego biura rachunkowego. Marne to wszystko, mam chęć zrezygnować. Założyłam biuro bo praca bliżej domu, tak traciłam na dojazdy około 4 godzin po dwie rano i popłxxxę żałuję bo bez dużej ilości małych lub przynajmniej dwóch dużych klientów nie da się utrzymać. Jężeli masz już stałych swoich klientów, a solidnych możesz prowadzić w domu tak jak ~A, ale jeżeli dopiero zaczynasz, to jeżeli cię stać na wynajęcie to w większym mieście i to w centrum na początek. Później możesz się przenieść gdzieś na peryferje, bo klienci pójdą za biurem.
(więcej...)

2
Jakie oprogramowanie do biura rachunkowego? (Ewelina 28)
Ja jestem zadowolony z programu CDN OPTIMA. Ma wiele ciekawych funkcji i bardzo łatwo nauczyć sie jego obsługi. Pozdrawiam serdecznie
(więcej...)

2
Doradztwo podatkowe (Klaudiusz 23)
Hej. Zastanawiam się nad pracą jako doradca podatkowy więc mam kilka pytań. Czy ciężko zdać egzamin na takiego doradcę? Czy może większe szanse mają osoby po prawie? Jak to z tym jest?
(więcej...)

1


Dodaj nowy temat:


Tytuł:
Autor:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Góry w polsce na literę T