Nowa firma - biuro-podatkowe

Biuro podatkowe

nowa-firma.com.pl

Tytuł:  biuro rachunkowe w domu???
Autor:  dorek
31.5.2010, 13:27
witam, czy ktoś ma dświadczenie w prowadzeniu biura w domu? Zastanawiam sie nad tym czy nie otworzyć biura w domu. Mam osobne pomieszczenie tylko obawy czy w domu warto otwierać taką działalność. Proszę o wymianę swoich doświadczeń. Z góry dziękuję.

Tytuł:  Ogólne
Autor:  Mar.
8.7.2010, 13:55
Prowadziłam przez rok biuro w domu, ale nie był to dobry pomysł, gdyż mieszkam na uboczu i ciężko trafić, miałm tylko wcześnijszych klientów (znajomych). Od początku roku wynajęłam, ale nie w mieście, bo mnie nie stać na czynsz, ale w małej miejscowości, na razie z małym skutkiem, trochę miałam rozliczeń PIT, ale nie na tyle żeby się z tego utrzymać. Klienci przychodzą zapytać ile za obsługę księgową a potem idą do swich księgowych i mówią, że jak nie poprowadzą taniej to oni pójdą do innego biura rachunkowego. Marne to wszystko, mam chęć zrezygnować. Założyłam biuro bo praca bliżej domu, tak traciłam na dojazdy około 4 godzin po dwie rano i popłxxxę żałuję bo bez dużej ilości małych lub przynajmniej dwóch dużych klientów nie da się utrzymać. Jężeli masz już stałych swoich klientów, a solidnych możesz prowadzić w domu tak jak ~A, ale jeżeli dopiero zaczynasz, to jeżeli cię stać na wynajęcie to w większym mieście i to w centrum na początek. Później możesz się przenieść gdzieś na peryferje, bo klienci pójdą za biurem.

Odpowiedz:

Tytuł:
Autor:
Tekst:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Które zwierze szczeka: pies czy kot?